ik maak op deze website (http://tinyurl.com/3xlbvhr) gebruik van een jquery content slider (loopedSlider genaamd), waarin ik 4x de jw player (met youtube filmpje) oproep.
Zoals je ziet werkt het allemaal redelijk netjes, en start het 1e filmpje ook automatisch met spelen.. naast het feit dat ik de controllbar van de jw player gelijk in het begin weg wil hebben en alleen bij mouse-over wil laten zien, zit ik ook met een probleem als mensen het volgende filmpje gaan bekijken:
Ze klikken op 'next' , en het eerste filmpje blijft doorspelen...
Ik heb wel het één en ander gevonden (http://developer.longtailvideo.com/trac ... yer5Events -- http://developer.longtailvideo.com/trac/wiki/Player5Api) maar voor mij is dat echt war-taal.. achter de knoppen 'next/previous' moet dus eigenlijk een functie komen die het spelende filmpje oproept te stoppen... Maar dat is dus html/javascript wat met een flash-player moet communiceren..

iemand die wel kaas heeft gegeten van javascript?