Lightbox w Made Simple

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Post Reply
Ziggy
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: Fri Aug 06, 2010 11:14 pm

Lightbox w Made Simple

Post by Ziggy »

Witam. Mam pewien problem. Znalazłem ten http://forum.cmsmadesimple.org/index.php?topic=24919.0artykuł o wykorzystaniu lightboxa w Made Simple. Zrobiłem (chyba) wszystko tak jak w instukcji, tzn. ściągnąłem i zainstalowałem CGextensions. Później wrzuciłem pliki z lightboxa do folderu szablonu czyli pliki .js do includes, a .css do css. Następnie dodałem linijkę
extended_valid_elements : "a[name|href|target|title|onclick|rel]" do TinyMCE, a później {LightBox action='css'} {LightBox action='js'} do sekcji head szablonu. Następnie dodałem url w treści strony zmieniłem "Relationship page to target" na Lightbox. Jednak gdy klikam na obrazek to włącza się on na nowej karcie bez użycia lightboxa. Co może być tego przyczyną ? Co zrobiłem źle ? Proszę o pomoc.
User avatar
Marek
Forum Members
Forum Members
Posts: 41
Joined: Sat Nov 01, 2008 11:52 am

Re: Lightbox w Made Simple

Post by Marek »

Trochę sobie skomplikowałeś. Ja mam zainstalowany moduł Album, który oparty jest właśnie na Lightbox'ie. Na niektórych swoich stronach zastosowałem zamiast Lightbox'a Lytebox'a, który dołączyłem do szablonu. Było kilka rzeczy, które mi nie odpowiadały w Lightbox'ie. Czyli... zainstaluj moduł Album i w prosty sposób dodawaj do niego zdjęcia.
W najnowszej wersji modułu Album masz możliwość stworzenia galerii opartej na Lightbox'ie, Lytebox'ie albo GreyBox'ie.
Last edited by Marek on Fri Sep 17, 2010 7:45 am, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Polish - Polski”