babel problemen

Nederlandse ondersteuning voor CMS Made Simple

Moderator: velden

Locked
joostsoo
Forum Members
Forum Members
Posts: 57
Joined: Sun Sep 14, 2008 12:47 pm

babel problemen

Post by joostsoo »

Hallo
Ik probeer met babel een site te maken met twee talen.
Ik heb volgens de instructies de pagina's ingedeeld.
Ik krijg in het menu de nederlandse versie te zien en als laaste de duiste taal knop. Maar als ik er op druk gebruerd er niets.
Tevens wordt er geadviseerd om het menu te starten op het tweede punt zodat de taalkeuzes verdwijnen.
Je moet dan ergens een tag in het meun aan passen, maar ik weet niet waar.
Ik heb cms versie 1.11.12 met als sjabloon "modliv"
Kan iemand mij vertellen hoe ik dit aanpak.
Alvast bedankt
Jos
Support Guru
Support Guru
Posts: 4020
Joined: Wed Sep 05, 2007 8:03 pm

Re: babel problemen

Post by Jos »

joostsoo wrote:Ik probeer met babel een site te maken met twee talen.
Ik heb volgens de instructies de pagina's ingedeeld.
Ik krijg in het menu de nederlandse versie te zien en als laaste de duiste taal knop. Maar als ik er op druk gebruerd er niets.
Ik heb zelf de Babel module nooit gebruikt, deze is op dit moment ook "stale":
Notice: This project is marked as stale. This means that it may work fine, but it has no file releases or repository commits in over a year. Use your own discretion when using this project.
Ik heb wel de module "Multilanguage CMS" met succes ingezet, zie http://dev.cmsmadesimple.org/projects/mlecms.

joostsoo wrote:Tevens wordt er geadviseerd om het menu te starten op het tweede punt zodat de taalkeuzes verdwijnen.
Je moet dan ergens een tag in het meun aan passen, maar ik weet niet waar.
Zie de mogelijke parameters in de modulehelp van MenuManager (Menubeheer):
(optional) start_level="2" - Deze optie zorgt er voor dat het menu alleen items laat zien vanaf een opgegeven startniveau. Een gemakkelijk voorbeeld is dat u op een pagina een menu heeft met number_of_levels='1' en een tweede menu waar start_level='2'. Het tweede menu zal items tonen die gebaseerd zijn op wat er is geselecteerd in het eerste menu.
User avatar
Rolf
Power Poster
Power Poster
Posts: 7825
Joined: Wed Apr 23, 2008 7:53 am
Contact:

Re: babel problemen

Post by Rolf »

Mijn methode werkt zonder modules: https://www.cmscanbesimple.org/blog/mul ... ade-simple Alternatief?
- + - + - + - + - + - + -
LATEST TUTORIAL AT CMS CAN BE SIMPLE:
Migrating Company Directory module to LISE
- + - + - + - + - + - + -
Image
Locked

Return to “Dutch - Nederlands”