archyvas

Lietuviškas CMS Made Simple forumas

Moderator: Augustas

Peciura

Re: archyvas

Post by Peciura »

Jeigu nurodau pagrindiniame tamplate:

Code: Select all

{capture assign='temp' }{root_url}/index.php?page=archyvas&showtemplate=false&news_date={'Y'|date}{/capture}
{fetch file=$temp}
Jei taip padarytum užsuktum begalinę rekursiją , kad puslapis visada kreiptųsi į save (taip pat kaip per TV rodyti , kad filmuoji  tą patį TV :D)

Šitas kodas reiškia kad tagas {fetch} nukopijuos ir atvaizduos puslapio turinį, kurį rastų kreipdamasis jam pateiktu adresu (kinatmasis $temp)
Konkrečiu atveju puslapyje "archyvas"  tagas (fetch) pamatytys einamųjų metų(dabar 2010 po metų 2011 ir t.t.) naujienas su laiko juosta ir visa tai parodys savo puslapyje. Papildomai nurodytas url parametras "showtemplate=false" CMSms reiškia, kad reikia generuoti tik kontent dalį. Taigi, {fetch} nusikopijuoja puslapio turinį į savo templeitą. Todėl atrodo, kad 2 puslapiai gali turėti tokį patį turinį, nors ištiesų, generuoja tik vienas , o kitas kopijuoja, ką jam pateikia pirmasis.

Per sudėtingai galvoji. Pasakyk kokio rezultato nori, kokiame puslapyje ką nori matyti, ir bus aiškaiu, ką daryti.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

šiaip aš noriu, kad būtų taip kaip http://www.alytausmuziejus.lt/naujienos-12/lt/. čia yra rodomas pradinis puslapis Naujienų. o kai apčioje paspaudi tarkim ant 2008 tada viskas perkrauna ir jau dabartinės naujienos nėra rodomos. Dabar gaunasi taip kad, archyvas prisideda prie dabartinių naujienų. nu gal geriau matytųsi http://reklamoslinija.hostingas.in/kaunomuziejus/index.php?page=Naujienos
Peciura

Re: archyvas

Post by Peciura »

Kai bandau įsikelti tavo puslapį (archyvas) be shablono man rodo, kad jo turinys

Code: Select all

 jkh 
Su naujienų puslapiu rodo

Code: Select all

Naujienos
ir viskas.
Man atrodo, kad tu kažkaip kitaip sutvarkei savo puslapį nei įprasta. Ar tik nebusi padaręs po atskirą templeitą kiekvienam puslapiui?

Vietoj "jkh" turėtų turėtų būti archyvo šablonas. O viso puslapio šablone turibūti tagas {content}

EDIT
Palygink šituos du puslapius
savaite.lvjc.lt/index.php?page=home&hl=lt_LT ir
lvjc.lt/index.php?page=global-education&hl=lt_LT

savite.lvjc.lt kopijuoja iš lvjc.lt
Last edited by Peciura on Thu Mar 25, 2010 2:32 pm, edited 1 time in total.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

tai pas mane yra atskiri šablonai. bet dabar tarkim paspaudus ant metų yra metama nuoroda , kuri prilipdyta prie senos. kaip man tą seną panaikinti ir padaryti, kad būtų metama tik nauja nuoroda. t.y.

Code: Select all

{root_url}/index.php?page=archyvas&news_date={$customcontent_4digityear}
tada viskas būtų gerai.
Last edited by Darukascool on Thu Mar 25, 2010 3:07 pm, edited 1 time in total.
Peciura

Re: archyvas

Post by Peciura »

Tokiu atveju tau reikės atrinkinėti ką rodyti - ar paprastai kviest naujienų modulį, ar rodyti archyvą.
Pabandyk templeite naujienas ir archyvą išdėstyti šitaip:

Code: Select all

{if empty($smarty.get.news_date)}
{news}
{/if}

{*  archyvo templeitas  *}

Ir dar, dviejose vietosei įrašyk 'Naujienos' vietoj {$page_alias}

Code: Select all

{cms_selflink page=$page_alias 
Last edited by Peciura on Thu Mar 25, 2010 4:29 pm, edited 1 time in total.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

Nu va pagaliau atradau laiko prisėsti prie šito projekto. Viską jau atrodė sutvarkiau, tačiau atsirado nauja problema. Man suranda tarkim visus naujienų straipsnius iš naujienų tarkim 2009 m., rodo straipsnių santraukas, tačiau kai bandai įeiti į straipsnio detalų puslapį - nieko nevyksta, negalima paskaityti straipsnio detaliau. Gal ir tau tokia pati problema buvo? Ačiū iš anksto.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

pas mane detailpage yra detalus. Galbūt reikia nurodyti kažkur news_ids tag'e kas pas mane yra detailpage?
Peciura

Re: archyvas

Post by Peciura »

Galbūt reikia nurodyti kažkur news_ids tag'e kas pas mane yra detailpage?
Jo, ten yra parametras "detailpage". Tą tagą aš kuris laikas naudoju be problemų. Kažkodėl negaliu įeiti į puslapį ir pasižiūrėti.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

ten į tą seną puslapį neįeisi bus naujas. siunčiu nuoroda. Aš pasidariau, kad mėnesių nerodytų.
http://kaunomuziejus.lt/index.php?page=bandymas
nu va kaip konkrečiau matysi gal geriau kažkas :)
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

Tai vat galima įeiti į detalų, kai paspaudi skaityti plačiau, tačiau spaudžiant ant antraštės nieko nevyksta, čia tokia problema kai atlieki atranka tarkim pagal metus.
Peciura

Re: archyvas

Post by Peciura »

Problema turėtų būti naujienų summary šablone. Man testiniam ouslapy viskas veikia.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

šiaip būna viskas gerai kai naujienas peržiūrinėji ne archyve, bet kai tik peržiūrinėji archyve tuomet jau atsiranda ta klaida, kad negali paspausti ant naujienos pavadinimo. nu reiks ieškoti klaidos.
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

Ant mozilos nieko nevyksta kai paspaudi, o kai paspaudi ant explorer tuomet gražina i pradinį puslapį.
Peciura

Re: archyvas

Post by Peciura »

atsiųsk naujienų šabloną kurį naudoji {news_ids} tage (arba defaultinį jei tage jokio nenurodai)
Darukascool
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Thu Apr 23, 2009 3:34 pm

Re: archyvas

Post by Darukascool »

nieko as nenurodau tage news_ids siunčiu šabloną, kurį naudoju archyvavimui.
Attachments

[The extension txt has been deactivated and can no longer be displayed.]

Post Reply

Return to “Lithuanian - Lietuviškai”