Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
flazzi
Forum Members
Forum Members
Posts: 21
Joined: Thu Nov 26, 2009 9:26 am

Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by flazzi »

Chci poprosit o radu. Pomocí Form builderu jsem si vytvořil formulář, který obsahuje i textový rámeček, kterému zapnu možnost úprav pomocí WYSIWYG. Pro tento formulář si vytvořím Form browser. V browseru vytvořím novou položku a do textového rámečku zadám text který následně pomocí wysiwyg naformátuju. V tu chvíli vznikne nějaký problém s kódováním (které mám u Tinymce nastaveno na RAW) a závorky tagu nahrazuje zkratkami. Příklad: sd<strong>fsadf</strong>  Verze: FormBrowser 0.3.2, FormBuilder 0.6.4
kino

Re: Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by kino »

spis bych si tipnul na nastaveni WYSIWYG editoru, TinyMCE ma v nastaveni co s tim ma delat nebo nedelat a povolene tagy.
flazzi
Forum Members
Forum Members
Posts: 21
Joined: Thu Nov 26, 2009 9:26 am

Re: Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by flazzi »

Díval jsem se na kódování entit, ale byl to špatný postup. Stačilo si pouze v šabloně Form browseru smáznout |escape ať to celé neprohání přes smarty a výsledek se dostavil :)
zmija832
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Wed Jan 06, 2010 12:51 pm

Re: Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by zmija832 »

Vím, trošku jiný problém, ale nechci zakládat nový topic.

Ví někdo proč, a jak to vyřešit - u verze 1.9.1. nejde v administraci Tiny Editor.

Dík za nakopnutí.
kuzmany
Power Poster
Power Poster
Posts: 448
Joined: Tue Oct 10, 2006 5:00 pm
Location: Bratislava

Re: Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by kuzmany »

Resetni vsetky nastavenia na prednastavene, je tam button. Zvacsa ked mi editor robi problemy, resetnem a vyriesi sa to. Samo :)
Yes, it's me: MleCMS, MleDomains, ModuleGenerator, URLWatchdog, Youtuber, Extended Content Blocks, Extended Tools, Analytics etc.
zmija832
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Wed Jan 06, 2010 12:51 pm

Re: Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by zmija832 »

Jsem to resetl ale nejde.  ???
flazzi
Forum Members
Forum Members
Posts: 21
Joined: Thu Nov 26, 2009 9:26 am

Re: Nefunkčnost Tinymce WYSIWYG

Post by flazzi »

Zkus tohle (osobně mi to pomohlo): downgrade TinyMCE na verzi, ve které se zobrazí alespoň nastavení modulu. Já musel z verze 2.7.3 sejít až na 2.6.4, protože v novějších verzích se mi nezobrazovalo ani ono samotné nastavení. V záložce pokročilé zaškrtni checkbox "Použít statický konfigurační soubor". Snad to i tobě pomůže.
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”