Page 1 of 1

Gastenboek

Posted: Mon Apr 08, 2013 10:03 pm
by Tja
Hallo!
Ik heb een tijd geleden een simpele site gemaakt in cmsms en dat werkt prima. Nu wil ik graag een gastenboek toevoegen, maar loop tegen wat problemen aan en ik hoop dat iemand daarbij kan helpen.
Als ik de module Gbook wil installeren kan dat niet, want dan moet ik minimaal versie 1.10 hebben, ik heb nu 1.9 en upgraden is me helaas niet gelukt.
Als ik de module Guestbook wil installeren loopt de hele boel vast, met als gevolg dat als ik nu in het menu op modules klik ik helemaal niets meer in beeld krijg (van beschikbare modules).
Hoe krijg ik dit nu weer werkend en hoe krijg ik alsnog een gastenboek erop?

Aanvulling: sinds het vastlopen na het proberen te installeren van de module Guestbook heeft mijn cmsms beheer paneel ook een andere lay out. Niet meer de gewone gebruikers lay out zeg maar, maar een simpele lijst van woorden. Wat o wat heb ik toch fout gedaan?

Re: Gastenboek

Posted: Tue Apr 09, 2013 1:28 pm
by Silvie
Kun je via ftp eens proberen de module gastenboek een tijdelijke andere naam te geven?
Waarom lukte het upgraden niet?

Re: Gastenboek

Posted: Tue Apr 09, 2013 4:48 pm
by Tja
Oja duh waarom bedenk ik dat dan niet. Ik zag in halve paniek geen mogelijkheid modules te verwijderen als mijn cms beheer panel niet correct werd weergegeven. Mijn provider was zo vriendelijk om deze uit te schakelen dus dat is opgelost en beheerpaneel ziet er weer uit als voorheen. Maar ik ga dit wel onthouden, mocht het weer misgaan, dankje!

Het upgraden lukte niet, in zoverre, ik heb de nieuwe versie gedownload en de bestanden via ftp geupload naar de site, maar verder was ik niet gekomen.
De module Gastenboek schijnt niet te werken met 1.11, maar ik heb dus ook problemen met 1.9 ermee. En ik wil zo graag een gastenboek toevoegen.

Re: Gastenboek

Posted: Tue Apr 09, 2013 7:36 pm
by Silvie
Je zou kunnen overwegen een externe gastenboek te nemen.
Waar ik jaren mee gewerkt het is http://www.koekjes.net/gastenboek/
dit vind ik het beste gratis gastenboek. Nauwelijks reclame ook.

Maar voorkeur is natuurlijk er even een middag voor te gaan zitten. De stappen te volgen voor een upgrade ( met eerst backuppen) en daarna het gastenboek van cmsms opnieuw te installeren.
Ik heb een gastenboek draaien in versie 1.10.2 "Casa Pilote" en die werkt goed.

Informatie over upgraden en backuppen is hier genoeg te vinden. Succes!