Page 1 of 1
[SOLVED]MicroTiny[SOLVED]
Posted: Sat May 26, 2012 8:07 pm
by peterbus
ik vind het standaard aanbieden van MicroTiny niet bepaald prettig.
De reguliere TinyMCE is door de admin toch simpelweg "uit te kleden" tot een micro achtige versie.
Nu telkens een hoop geklier om om Tinymce normaal aan het werk te krijgen. Simpelweg tinymce installeren en voorkeuren instellen is niet voldoende, zo blijkt. Jammer
Re: MicroTiny
Posted: Sun May 27, 2012 5:52 am
by staartmees
TinyMCE was op mijn sites bij one.com simpelweg uploaden en installeren en die werkt prima zoals in eerdere versies.
Re: MicroTiny
Posted: Fri Jun 01, 2012 9:36 am
by mcDavid
Als je nou op zijn minst nog zou vertellen wat er niet lukt ofzo, hadden we je misschien kunnen helpen.
Nu is het alleen maar gezeik.
Re: MicroTiny
Posted: Sun Jun 03, 2012 12:18 pm
by Rolf
mcDavid wrote:Als je nou op zijn minst nog zou vertellen wat er niet lukt ofzo, hadden we je misschien kunnen helpen.
Nu is het alleen maar gezeik.
mcDavid, houden we het taalgebruik hier in het forum een beetje netjes!!
Re: MicroTiny
Posted: Fri Oct 05, 2012 8:48 am
by peterbus
@MacDavid
Langere tijd niet op het forum geweest en zie nu je post. Wanneer je mijn topic goed bekijkt dan kun je daaruit opmaken dat het installeren uiteindelijk wel lukt. In die zin heb ik geen hulp nodig en vraag die ook niet.
De vraag die ik stel, maar die je blijkbaar hebt gemist, is waarom de micro versie (met beperkte instelmogelijkheden) wordt verkozen boven de reguliere versie die op een simpele manier is "uit te kleden" tot een soort van micro of light versie.
Je ontneemt de gebruikers/bouwers op deze wijze een aantal keuze mogelijkheden of zadelt ze op met extra werk.
Da's de essentie van mijn vraag/opmerking. Dat jij dat G... vindt is dan weer jammer.