Page 1 of 2
{SOLVED}Tweet made simple geinstalleerd, maar WERKT NIET
Posted: Thu Mar 29, 2012 11:37 am
by chrisbar
Hallo allemaal,
Ik heb Tweets Made simple geinstalleerd op CMSMS 1.9.4.3. Alles staat vlgens mij goed, maar als ik de module open dan zie ik onderstaande melding met daaronder de tabs. Als ik dan bijv. op deze optietab klik gebeurt er niets anders dan dat ik na het klikken op de 'sign in with twitter' knop weer in het hoofdmenu terugkom van mijn Adminpanel. Heeft iemand een idee wat ik mis? De module CMS Forms is ook geinstalleerd.
Tweet Made Simple ModulehulpUnsignWe caught an unexpected Exception
Twitter SjablonenOpties
Please authorize your Twitter account into the "Options" tab.
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Tue Apr 17, 2012 8:13 pm
by peterbus
wat wil je precies?
De nieuws module koppelen aan je twitter account of wil je een twitter pagina aanmaken binnen je eigen website?
IN het eerste geval even kijken op
http://forum.cmsmadesimple.org/viewtopic.php?t=45066
In het tweede geval een pagina aanmaken met daarin de aanroep {cms_module module="Twitter" template="timeline"}
IN beide gevallen wel even inloggen op je twitter account via de tab Options binnen de module tweet made simpel
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Tue Apr 17, 2012 8:51 pm
by chrisbar
Ik wil een twitter pagina aanmaken in de eigen website (oftwel op de startpagina de tweets tonen van mijn twitteraccount). Als ik dan voor de genoemde optie kies en ik wil via de optionstab inloggen op mijn twitteraccount, dan kom ik direct weer op mijn startscherm uit van mijn admin. Er valt dan dus niet in te loggen op mijn twitteraccount. Mis ik een module of zoiets?
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Tue Apr 17, 2012 9:28 pm
by peterbus
even de gehele module deinstalleren en verwijderen en weer opnieuw installeren?
Dit probleem is mij niet bekend
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 11:28 am
by chrisbar
Ik heb de module gedeinstalleerd en verwijderd en opnieuw het xml bestand geupload en geinstalleerd. |Bij het openen van de module zie ik direct de regel
UnsignWe caught an unexpected Exception
Bij klikken op Unsign gebeurt er niets.
Bij klikken op de Signin with Twitter (hieronder staat Time-out 600) kom ik weer in het algemene Admin panel terecht.
Dit lijkt dus niet de oplossing te zijn.
Heb je nmisschien nog andere ideeen?
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 11:30 am
by Rolf
heb je debug al eens aangezet in de config.php?
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 12:08 pm
by chrisbar
uhh, voordat ik domme dingen doe in mijn config.php...hoe zet ik debug aan in de config.php?
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 12:10 pm
by Rolf
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 1:46 pm
by timdebuurman
Wilde gok hoor, maar zou het kunnen zijn dat je aangemeld moet zijn bij Twitter en dat hij m dan pas herkend?
Heb je soms toch ook bij websites met facebook, die herkend dan dat je aangemeld bent, zodat je gelijk een bericht kan plaatsen bijv.
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 2:22 pm
by peterbus
... of de module een keer via ftp in map Modules plaatsen ipv via XML?
Ik gebuik de module Twitter 1.2.1 . Geen enkel probleem mee ondervonden.
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 5:03 pm
by chrisbar
Ik heb de xml file verwijderd en als map de module geupload. Daarnaast heb ik de config.php file aangepast zoals Rolf aangaf. En nu geeft mijn admin panel allerlei foutmeldingen over het hele scherm
In de module Twitter staat nu het volgende:
UnsignWe caught an unexpected Exception
Notice: Undefined variable: oauth_url in /home/users/r/e/redeag/www/modules/Twitter/action.defaultadmin.php on line 68
hmmmm
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Wed Apr 18, 2012 8:30 pm
by peterbus
kun je inloggen op je twitter account via de tab Options vd twitter module?
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Thu Apr 19, 2012 6:02 am
by chrisbar
Nee dat inloggen lukt dus niet.
Voor de volledigheid. Ik ben inmiddels geupgrade naar versie 1.10.3 van CMS Made Simple! Ik heb de laatste versie van Twitter geinstalleerd.
Inmiddels debug weer op false gezet in mijn config.php.
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Fri Apr 20, 2012 11:26 am
by Rolf
Ik heb de module ook gebruikt op
http://help.borgering.com/ Ik hoefde daarvoor niet in te loggen om de module werkend te krijgen.
Kan het niet zijn dat jouw webhost "iets" tegen houdt, waardoor de module niet werkt? Een firewall instelling of zo...
grtz. Rolf
Re: Tweet made simple geinstalleerd, maar kan er niets mee
Posted: Sat Apr 21, 2012 2:00 pm
by chrisbar
Het is en blijft volslagen onduidelijk.
Ik heb een alternatief geprobeerd met onderstaande code (van twitter.com) in een 'html blok' en deze in een pagina geplaatst.
<__script__ charset="utf-8" src="
http://widgets.twimg.com/j/2/widget.js"></__script>
<__script__>
new TWTR.Widget({
version: 2,
type: 'profile',
rpp: 4,
interval: 30000,
width: 250,
height: 300,
theme: {
shell: {
background: '#333333',
color: '#ffffff'
},
tweets: {
background: '#000000',
color: '#ffffff',
links: '#4aed05'
}
},
features: {
scrollbar: false,
loop: false,
live: false,
behavior: 'all'
}
}).render().setUser('PRRedEagles').start();
</__script>
Ik krijg dan onderstaande foutmelding. Wellicht dat dit een link naar een oplossing is?
string(290) "Smarty error: [in globalcontent:Tweet line 3]: syntax error: unrecognized tag: version: 2, type: 'profile', rpp: 4, interval: 30000, width: 250, height: 300, theme: { shell: { background: '#333333', color: '#ffffff' (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(118) "Smarty error: [in globalcontent:Tweet line 3]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(189) "Smarty error: [in globalcontent:Tweet line 13]: syntax error: unrecognized tag: background: '#000000', color: '#ffffff', links: '#4aed05' (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in globalcontent:Tweet line 13]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)" string(192) "Smarty error: [in globalcontent:Tweet line 17]: syntax error: unrecognized tag: scrollbar: false, loop: false, live: false, behavior: 'all' (Smarty_Compiler.class.php, line 446)" string(119) "Smarty error: [in globalcontent:Tweet line 17]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)"
Het is en blijft vreemd en blijf hopen op een oplossing.