Page 1 of 1

[OPGELOST] CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Thu Jun 02, 2011 9:01 pm
by Evert B.
Beste mensen,

Ik kom er maar niet uit. Ik wil 'gewoon' een eenvoudig blog maken, waarbij de admin artikelen plaatst en bezoekers een reactie kunnen plaatsen.
Ergens lukt dit niet, en ik begrijp niet waarom.

Eerst probeerde ik het zelf met de module help bestanden, maar dat gaf niet het goede resultaat. Daarna google-de ik deze tutorial: http://www.imgview.com/code/adding-a-bl ... mple-cmsms. Ook dat werkt echter niet. De reacties zijn gewoon onzichtbaar.

Het gaat om deze site.

In mijn detailtemplate van CGBlog roep ik Feedback als volgt aan:

Code: Select all

{CGFeedback key1="CGBlog" key2=$entry->id action="default"}
Misschien ligt het aan Key 1, Key 2 en Key 3. Daar begrijp ik ook niets van en de module help biedt geen opheldering hierover.

Pedes, misschien wil jij wel delen hoe jij dat zo netjes voor elkaar hebt gekregen op jouw site?

Ik zit met mijn handen in het haar (spreekwoordelijk, voor diegenen die mij wel eens gezien hebben ;D )

Moet ik nog andere templates erbij zetten?

Thanks Evert

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Thu Jun 02, 2011 10:03 pm
by pedes
Evert B. wrote: Pedes, misschien wil jij wel delen hoe jij dat zo netjes voor elkaar hebt gekregen op jouw site?
de site die je aanduid is van Pedrosken, niet van mij.


Mvg,
Peter

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Sat Jun 04, 2011 6:27 pm
by Rolf
Hoi Evert,

Met de keys in CGFeedback kun je per reactie een unieke code toevoegen. Het maakt in principe niet uit wat er staat, als de combinatie er van maar uniek is.
Met deze keys kun je in de admin van CGFB de reacties filteren. Vandaar dat de eerste key meestal een modulenaam is. Je kun dan snel de reacties uit het blog scheiden van de reactie bij bijv. de Gallery module...

Wat je verder beschrijft zou dit moeten werken. {CGFeedback key1="CGBlog" key2=$entry->id}

Heb je wat gerichte vragen wat wel lukt en wat niet?

grt. Rolf

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Mon Jun 06, 2011 9:00 am
by Evert B.
@ Pedes, oh sorry, bedankt voor de rectificatie.

@ Rolf:

Het voornaamste probleem nu is dat de reacties niet getoond worden. Eerst werden alle reacties bij alle blogberichten gezet, dat was ook niet goed. Nu wil ik dat enkel de reacties op een bepaald blogartikel bij dat artikel gepost worden, maar dat lukt niet. Niet met de code die jij geeft en die ik gebruik (die eigenlijk nauwelijks verschilt).

De reactie-teller geeft ten onrechte aan dat er geen reacties zijn. In de admin van CG Feedback staan echter enkele reactie gewoon op 'gepubliceerd'.

Als dit werkt dan zou ik vervolgens nog graag weten hoe Pedrosken dat zo netjes voor mekaar heeft met een avatar, dat zou helemaal geweldig zijn, maar eerst moeten de reacties getoond worden (anders valt er ook niets op te maken).

Thanks Evert

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Mon Jun 06, 2011 2:38 pm
by Rolf
Zoiets?
Reacties tonen:
{CGFeedback key1="CGBlog" key2=$entry->id action="summary"}

Reactie geven:
{CGFeedback key1="CGBlog" key2=$entry->id}

De teller:
{CGFeedback key1="CGBlog" key2=$entry->id action='ratings' ratingstemplate="feedback_counter"}

In rating template "feedback_counter":
{$stats.count} reactie{if $stats.count !=1}s{/if}
Maar volgens mij werkt dit nu ff niet... bugje :-\ werkte wel...

grt. Rolf

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Mon Jun 06, 2011 3:48 pm
by Evert B.
Wow thanks Rolf dat wordt testen vanavond. - I'll be back 8)
Evert

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Sun Jun 19, 2011 8:17 pm
by Evert B.
Het is vreemd, maar ik had de aanwijzingen van Rolf eerst opgevolgd, en toen werkte het niet.
Nu heb ik net de afbeeldingen in de links 'lees het hele artikel' en 'Ga terug naar Blog overzicht' verwijderd en vervangen door tekst, en nu werkt het allemaal prima :o !

Thanks Rolf en anderen!
[OPGELOST]

Re: CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Sun Jun 19, 2011 8:27 pm
by Rolf
Evert B. wrote:Het is vreemd, maar ik had de aanwijzingen van Rolf eerst opgevolgd, en toen werkte het niet.
Pfff, hoe is dat nou mogelijk ;D *grijns*

Heb je wellicht een module upgrade gedaan. Er is een nieuwe bugfix release vrijgegeven van CGFeedback...

Rolf ;)

Re: [OPGELOST] CGBlog, CG Feedback problemen

Posted: Mon Jun 20, 2011 2:55 pm
by Evert B.
Rolf,

Ja ik was ook zo verbaasd toen jouw tip in eerste instantie niet leek te helpen :D .

Ik heb de upgrade niet gedaan. Nu het net werkt ben ik er ook niet zo happig op. In andere topics las ik al dat het blog + feedback soms wel werkt en soms niet dus ik houd het goed in de gaten. Dit kan natuurlijk ook bij mij geweest zijn.
Zonodig ga ik toch upgraden.

Thanks Evert