Page 1 of 1

CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 3:31 pm
by XCallibur
Heey,

Ik ben een cmsmadesimple site die op de oude webhosting perfect werkte aan het verhuizen. Heb hem nu ingesteld op het nieuwe hostingpakket en ik krijg deze melding:

System.Web.HttpException: The component 'ADODB.Connection' cannot be created. Apartment threaded components can only be created on pages with an <%@ Page aspcompat=true %> page directive. at System.Web.Util.AspCompatApplicationStep.CheckThreadingModel(String progidDisplayName, Guid clsid) at System.Web.HttpServerUtility.CreateObject(String progID) at _Default.Page_PreLoad(Object sender, EventArgs e)

Dit krijg ik als ik de website open. Het adminpaneel werkt wel helemaal top. Iemand een idee hoe ik dat kan weg krijgen?

Super bedankt.

Joost

Re: CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 3:50 pm
by Jos
Heb je de paden in de config.php aangepast?
Heb je de cache geleegd via de admin Websitebeheer ยป Algemene instellingen tabblad Uitgebreide setup?

Re: CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 3:59 pm
by XCallibur
Bedankt voor je reactie!

Paden staan goed.
Als je buffer wissen bedoeld heb ik dat ook gedaan.

Zelfde error nog steeds.

Re: CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 4:08 pm
by Jos
Ctrl-F5 geprobeerd?

Wat zegt je Systeem Informatie?

Re: CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 4:13 pm
by XCallibur
Ja, al meerdere keren. Browser cache verwijderd enz.

Zoals ik eerder zei werkt de admin perfect. Ik zag net dat al de subpagina's ook gewoon werken alleen de welkomstpagina dus niet.

Dus als ik het domein direct aanroept krijg ik die eerder genoemde error. Al de subpagina's werken gewoon.

Re: CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 9:38 pm
by XCallibur
Iemand nog ideeen? Nog steeds last van deze foutmelding als ik de site direct via het domein aanroep. Verder werkt de gehele site incl admin prima :S

---
Ik zie dat de titel van de pagina met de foutmelding 'Test DB' is. Ook vreemd.

Re: CMSMadeSimple site verhuist

Posted: Mon Mar 07, 2011 9:48 pm
by XCallibur
Mensen het is opgelost!!! In het hostingpakket stonden ook .aspx bestanden zoals een default.aspx bestand. Deze word dus aangeroepen bij het openen van de website via het domein en die veroorzaakte deze errors. Nu dit bestand verwijderd te hebben werkt de website top.

Jos bedankt voor je hulp!