Page 1 of 1

Banner Module

Posted: Fri Jan 15, 2010 5:04 pm
by grafixmedia
Hallo,

Ik ben met de bannermodule begonnen om sponsors weer te geven. Op zich is dit perfect, maar ik had graag 4 sponsors onder elkaar gezien i.p.v. eentje.

Indien ik de code 4 maal kopieer, heb ik steeds dezelfde banner. Iemand een idee hoe ik dit toch voor elkaar krijg?

Alvast bedankt

Re: Banner Module

Posted: Fri Jan 15, 2010 7:22 pm
by Gamonon
Als je de banner module daarvoor wilt gebruiken, moet je 4 verschillende banners met 1 afbeelding aanmaken.
Die hebben dan alle 4 een andere ID. Resultaat is 4 statische banners waarvan je wel het klikgedrag kan zien.

Re: Banner Module

Posted: Sat Jan 16, 2010 1:29 pm
by grafixmedia
Hey,

Alvast bedankt, maar ben nog niet zo goed mee. Als ik het goed begrijp, maak ik een categorie aan in de banner module en plaats ik in deze categorie de afbeelding (dus van de 4 sponsors één afbeelding gemaakt). Op welke manier kan ik dan toch uniek klikgedrag krijgen?

Of heb ik het verkeerd begrepen?

Alvast bedankt

Re: Banner Module

Posted: Mon Jan 18, 2010 2:56 pm
by Gamonon
In de tab categorien: 4 categorien aanmaken: sponsor1, sponsor2, sponsor3 en sponsor4

Maak voor de plaatjes van iedere categorie een aparte folder op de server aan.

In de tab banners: selcteer categorie 'sponsor1' en voeg de banner van sponsor 1 toe
In de tab banners: selecteer categorie 'sponsor2' en voeg de banner van sponsor 2 toe
In de tab banners: selecteer categorie 'sponsor3' en voeg de banner van sponsor 3 toe
In de tab banners: selecteer categorie 'sponsor4' en voeg de banner van sponsor 4 toe

Dan in je pagina template zetten:

{Banners category="sponsor1"}

{Banners category="sponsor2"}

{Banners category="sponsor3"}

{Banners category="sponsor4"}

Alle vier de banners worden altijd getoond.
Zo kun je van iedere banner het klikgedrag zien EN alle vier de banners tegelijk laten zien, of zoveel als je wilt.

Dit zou zo moeten gaan lukken...

Re: Banner Module

Posted: Thu Jan 21, 2010 12:03 pm
by grafixmedia
Hey,

Zo had ik het reeds opgelost, maar had gehoopt dat ik het ook via slechts één categorie geregeld kon krijgen zodat deze banners adrandom van plaats wisselde.

Zo trek je de ene niet voor de andere.

Alvast toch bedankt.