Page 1 of 1

[OPGELOST] Cataloger en 500 Internal Server Error

Posted: Thu Sep 25, 2008 9:36 am
by RvdS
De hele website werkt (het gaat hier om een andere website dan in mijn topic over ShopMadeSimple en CartMadeSimple). Uiteindelijk wil de klant toch een eenvoudig systeem waarmee hij producten online kan displayen, dus ik dacht direct aan Cataloger. Geïnstalleerd via xml, geen probleem.

Ik wil alleen wel de templates aan kunnen passen. Als ik bijvoorbeeld de Item-based-CSS wil aanpassen, dan krijg ik de onderstaande error. Het gekke is echter dat wanneer ik in het aan te passen veld alleen maar onzin schrijf, zoals "hallo", dan laat ie de aanpassing wel door. Wat niet handig is. Met andere woorden: Help.
Ik heb voor deze website pretty URL's etc allemaal uitgezet in de config.php. Safemode is off.
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Re: Cataloger en 500 Internal Server Error

Posted: Sun Nov 16, 2008 1:58 pm
by RvdS
Iemand hier ideeën over...

[SOLVED] Re: Cataloger en 500 Internal Server Error

Posted: Wed May 05, 2010 3:07 pm
by RvdS
Okay, nadat ik opnieuw een klant had waarbij ik Cataloger wilde gebruiken, liep ik weer tegen bovenstaand probleem aan.

Beetje puzzelen en de oplossing kwam na het lezen van dit:

http://forum.cmsmadesimple.org/index.php/topic,42987.msg203763.html#msg203763


Hopelijk hebben anderen er ook wat aan.