[solved]Zniknela mi strona w adminie

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Post Reply
User avatar
aleksanderlech
Forum Members
Forum Members
Posts: 113
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:37 pm

[solved]Zniknela mi strona w adminie

Post by aleksanderlech »

Witam,
ostatnio zabralem sie za przebudowanie strony do ktorej dawno nie zagladalem.
Natknalem sie na takie cos: W menu od strony uzytkownika widac link do galerii i on prowadzi do galerii. Natomiast nie mam tej pozycji po stronie admina. Album jest, zdjecia sa, ale nie mam sie jak dostac do strony wiyświetlajacej galerię.

Co ciekawe, w ustawieniach modułu album, można wybrac stronę galerii jako domyślną, ale tej strony nie ma na liście stron w zakladce tresc/strony.

Podejrzewam siebie o chwilowa amnezje lub slepote i to pewnie jest drobiazg.

Pomozcie! Gdzie jest moj link do galerii??

Pozdrawiam
Olek
Last edited by aleksanderlech on Thu Jun 10, 2010 3:47 am, edited 1 time in total.
---------------
olek@miniperfumeria.com
maranc
Forum Members
Forum Members
Posts: 249
Joined: Tue May 04, 2010 5:04 pm

Re: Zniknela mi strona w adminie

Post by maranc »

Podaj może jakiś link do tej strony, jak to wygląda z poziomu osoby oglądającej stronę www (bo tak to zrozumiałem). Z twojej wypowiedzi wynika, że galeria się wyświetla, moje przypuszczenia są takie, że w module album nie masz zaznaczonej opcji "wyświetlaj inline", co przy wywołaniu modułu album i galerii (jakiejś tam wybranej), powoduje zastąpienie contentu strony.

Żeby ci pomóc, jeszcze jedno pytanie: jak formatujesz link do galerii z poziomu strony, na której ten link się znajduje.

Może coś się uda zrobić .....

Marek A.
User avatar
aleksanderlech
Forum Members
Forum Members
Posts: 113
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:37 pm

Re: Zniknela mi strona w adminie

Post by aleksanderlech »

No wlasnie problem w tym, ze linku nie formatuje :(
Nie mam strony galeria - nie ma jej w zasobach witryny - nie wiem gdzie jest, ale w menu na stronie pojawia sie pozycja "Galeria" i klikniecie w nia wyswietla prawidłową zawartość - czyli album. Problem w tym, ze chciałbym tą galerię usunąć i nie mam jak bo jej w adminie nie ma!

Podejrzewam, ze powodem jest jakieś ustawienie czegoś w module Album, ale nie wiem czego :(

Nie będę podsyłał linka bo trochę obciach :P Poza tym byłoby tylko widać działający link i tyle, gdzie go znależć  w adminie - oto jest pytanie!

Pozdrawiam
Olek
---------------
olek@miniperfumeria.com
maranc
Forum Members
Forum Members
Posts: 249
Joined: Tue May 04, 2010 5:04 pm

Re: Zniknela mi strona w adminie

Post by maranc »

Ok, podejrzyj kod strony na której umieściłeś link do galerii i napisz co tam dokładnie jest ...

Marek A.

PS. Zawsze możesz usunąć też galerię ręcznie bezpośrednio z FTP...
User avatar
aleksanderlech
Forum Members
Forum Members
Posts: 113
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:37 pm

Re: Zniknela mi strona w adminie

Post by aleksanderlech »

Juz wiem co jest. Cos sie rozjechalo w bazie i dwie strony mialy taki sam content_id (?) dodatkowo strona galerii miala ustawiony typ danych "albumcontent".
Po uporządkowaniu tych rzeczy w bazie, wszystko wrociło do normy :)

Dziekuje Wam za pomoc i pozdrawiam

Olek
---------------
olek@miniperfumeria.com
Post Reply

Return to “Polish - Polski”