Můj první překlad článku - potřebuji zpětnou vazbu Topic is solved

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
Milhaus

Můj první překlad článku - potřebuji zpětnou vazbu

Post by Milhaus »

Ahoj,
právě jsem dokončil poslední úpravy svého prvního odborného článku na cmsmadesimple.cz (Přizpůsobení výstupu modulů a administračních šablon). Není z mé hlavy (vizte konec článku), přesto jsem v něm mohl udělat spoustu chyb. Prosím Vás tedy o upozornění na ně a další připomínky (např. k zobrazování příkladů kódu).

Děkuji
kuzmany
Power Poster
Power Poster
Posts: 448
Joined: Tue Oct 10, 2006 5:00 pm
Location: Bratislava

Re: Můj první překlad článku - potřebuji zpětnou vazbu

Post by kuzmany »

Milhaus wrote: Ahoj,
právě jsem dokončil poslední úpravy svého prvního odborného článku na cmsmadesimple.cz (Přizpůsobení výstupu modulů a administračních šablon). Není z mé hlavy (vizte konec článku), přesto jsem v něm mohl udělat spoustu chyb. Prosím Vás tedy o upozornění na ně a další připomínky (např. k zobrazování příkladů kódu).

Děkuji
ahoj,

tak o adresari module_custom a jeho funkcii som nevedel, velmi sikovna vec. Dik moci.

Inac Calguy vydal par dni dozadu velmi sikovny CGFeedMaker na tvorbu RSS feedov, samozrejme vysli aktualne aj nove verziu modulov Products, Cart, Orders. TOP ;)

Z
Yes, it's me: MleCMS, MleDomains, ModuleGenerator, URLWatchdog, Youtuber, Extended Content Blocks, Extended Tools, Analytics etc.
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”