Formulář a UDT

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Locked
starlink
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: Mon Sep 03, 2012 11:40 am

Formulář a UDT

Post by starlink »

Ahoj,
v modulu Formbuilder jsem udělal formulář. Odeslaná data chci zobrazit na nové stránce. Nechci je zobrazit přes "Submission Template", protože potřebuji jinou šablonu stránky. Také se nehodí "Redirect to site page" protože se nepředávají data z formuláře.
Našel jsem tedy, že to půjde přes UDT. Napsal jsem tuto UDT:

save_fb_to_session:

Code: Select all

$_SESSION['fbparams'] = $params;
Nefungovalo to, formulář hlásil chybu validace (ale nevypisoval jakou). Hledal jsem v kódu modulu Formbuilder a našel v souboru Form.class.php, že na řádku č.573 se UDT volá a ukládá její výsledek do proměnné $res. na dalším řádku se tato proměnná vyhodnocuje jako pole:

Code: Select all

$res = $usertagops->CallUserTag($udt,$parms);
if ($res[0] != true)
Doplnil jsem UDT o návrat:

save_fb_to_session:

Code: Select all

$_SESSION['fbparams'] = $params;
return array (true);
Zobrazování dat z formuláře na nové stránce začalo fungovat, ale nefunguje validace povinných polí. Tedy funguje ale jen u prvního povinného pole. Další se poté nekontrolují. Pokud odstraním volání UDT, je vše ok.

Nevíte někdo co s tím?
JohnnyB
Dev Team Member
Dev Team Member
Posts: 729
Joined: Tue Nov 21, 2006 5:05 pm
Location: OH, USA

Re: Formulář a UDT

Post by JohnnyB »

Sorry, I do not read or write Czech. But, I will try to help. Hopefully, I am not posting rubbish :)

Do you want to display your Formbuilder field submissions on another page after the form is submitted?
If yes, here is how I do it:

1) Create User Defined Tag with:

Code: Select all

$_SESSION['fbparams'] = $params;
2) Call the User Defined Tag into your Form using the Field type called, "Call A User Defined Tag With the Form Results"

3) Use the following on your Form's confirmation page:

Code: Select all

{$smarty.session.fbparams.field_alias}
field_alias is the field alias of your form's fields. For example, if asking for the user's First Name, then this would work:

Code: Select all

{if $smarty.session.fbparams.first_name != ''} First Name: {$smarty.session.fbparams.first_name}<br/>{/if}
"The art of life lies in a constant readjustment to our surroundings." -Okakura Kakuzo

--
LinkedIn profile
--
I only speak/write in English so I may not translate well on International posts.
--
Locked

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”