Nefunkční tlačítka a mazání obrázku - Module Generator

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Locked
rostislavk
Forum Members
Forum Members
Posts: 40
Joined: Fri Jul 04, 2008 10:01 pm

Nefunkční tlačítka a mazání obrázku - Module Generator

Post by rostislavk »

Ahoj, zkoušel jsem čistou instalaci Module Generátoru a ve vygenerovaném modulu (v detailu) nefungují spodní tlačítka (Odeslat, Storno, Provést).

Pak jsem ještě v modulu zkoušel spustit Galerii nahrávání obrázku je ok, ale když dám smazat vybrané obrázky tak to nefunguje. Po kliknutí na tlačítko "Delete selected" mě to hodí na prázdnou stránku administrace a obrázky jsou stále v galerii.

Zkoušel jsem i přesouvat obrázky v galerii, to mi taky nějak nefunguje, po přesunutí obrázku kliknu na "Save order" a hodí mě to na stránku s vytvořením nové položky v modulu a je tam hláška s chybou "No such ID". Když se vrátím do galerie tak jsou obrázky přehozené jak jsem chtěl.

Ještě jsem si všiml, když v nastavení modulu v "Default custom fields for admin items:" nemám vybranou žádnou položku a ve filtračním boxu nad tabulkou změním počet položek na stránku, tak po kliknutí na "Submit" se objeví chyba "Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in...", když ale označím nějaký custom field tak už se chyba neobjevuje.

V nastavení modulu v "Pagelimit:" nejde změnit počet, stále se objevuje 25.

Dělám něco špatně? Používám CMS Made Simple 1.10.3 a Module Generátor 2.1. Prosím o pomoc a radu, děkuji.
kuzmany
Power Poster
Power Poster
Posts: 448
Joined: Tue Oct 10, 2006 5:00 pm
Location: Bratislava

Re: Nefunkční tlačítka a mazání obrázku - Module Generator

Post by kuzmany »

Ahoj,

nefunkcne tlacitka budu opravene v jednej z nasledujucich verzii. Cakam na znovu povolenie modulu ExtendedTools, ktory mi odstranili z repozitara.

Co sa tyka ostatnych problemov, tak potrebujem viac informacii. Vypada to na problem s pravami adresarov a so zapisovanim do nich.
Yes, it's me: MleCMS, MleDomains, ModuleGenerator, URLWatchdog, Youtuber, Extended Content Blocks, Extended Tools, Analytics etc.
Locked

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”