Problem s umiestnenim CMC z localhostu na Server!!!!!súrne

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
Peter11111

Problem s umiestnenim CMC z localhostu na Server!!!!!súrne

Post by Peter11111 »

Potreboval by som pomôcť, nemôžem rozbehať CMS stránku vytvorenú na lokálnej úrovnii na skutocnom serveri.

Vypisuje mi to urcitu chybu v admin prostredí a stránku vôbec nezobrazuje korektne, nehovoriac o tom ze dalšie stránky zobrazuje ešte horsie a bez obsahu.

Toto je chyba ktorú vypisuje:
Fatal error: Allowed memory size of 8388608 bytes exhausted (tried to allocate 2949120 bytes) in /www/vipex.sk/public_html/admin/lang/en_US/admin.inc.php on line 843

Celý systém vyzerá na reálnom serveri nekompletne. Neviem či som spravil chybu v cestách v config.php proste som bezradný
ďakujem za pomoc  :)
codlx
Forum Members
Forum Members
Posts: 22
Joined: Thu Aug 14, 2008 9:17 am

Re: Problem s umiestnenim CMC z localhostu na Server!!!!!súrne

Post by codlx »

Celé jsi to jen přenesl na server nebo jsi to na ten server nejdriv nainstaloval a pak přehrál z localhostu?
Milhaus

Re: Problem s umiestnenim CMC z localhostu na Server!!!!!súrne

Post by Milhaus »

Ta chyba přesně popisuje, kde je problém. PHP skript při svém běhu vyčerpal dostupnou operační paměť. Ta je nastavena v konfiguračním souboru php.ini konfigurační direktivou memory_limit. Možnosti řešení jsou tedy v zásadě dva:
  • kontaktovat správce hostingu (nejspíše tedy support hostingu) a požádat o zvýšení dostupné paměti
  • vypnout nepotřebná rozšíření
kino

Re: Problem s umiestnenim CMC z localhostu na Server!!!!!súrne

Post by kino »

pro CMSMS 1.4.1 je vyzadovano nejmene 16MB. Podle vami pospane chyby mate pouze 8MB. Podle meho nazoru to nepujde ani s vypnutim nepotrebnych modulu.
jinak jedine reseni o kterem vim, tak je zvysit php memory limit - kontaktovat spravce(podporu) server nebo na nekterych serverech to jde zvysit pomoci .htaccess. Precetl bych si dokumentaci k hostingu.

edit: doporucoval bych 32M na normalni instalaci a 64M, pokud pouzivate FormBuilder. Ja mam na vsech instacich 32M.
Last edited by kino on Wed Sep 17, 2008 9:07 am, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”