Česká verze šablony pro modul EventsListing

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
Milhaus

Česká verze šablony pro modul EventsListing

Post by Milhaus »

Při vytváření 1. novinek ze světa CMS Made Simple jsem narazil na problém se šablonou, která měla být nakódována podle mikroformátu hCalendar. Vzhledem k drobným odlišnostem však události nebyly detekovatelné např. rozšířením Operator. Proto jsem šablonu změnil, nakonec až do podoby, která lépe odpovídá českým zvyklostem. Přidal jsem i komentáře pro lepší pochopení kódu:

Code: Select all

<dl>
{foreach from=$items item="item"}
{* Počátek události *}
<div class="vevent">
{* Pokud jsou události již minulostí, nezobrazovat je *}
<dt{if $item.past eq "true"} style="display:none"{/if} class="summary">{$item.short}</dt>
<dd{if $item.past eq "true"} style="display:none"{/if}>
{* Pokud je datum počátku shodné s datem konce akce a neshoduje se čas *}
{if $item.start|date_format:"%Y-%m-%d" == $item.end|date_format:"%Y-%m-%d"}      <p>{$item.start|date_format:"%d.%m %Y"} 
{* Pokud se shoduje datum začátku a konce akce *}
{if $item.start|date_format:"%H:%M" == $item.end|date_format:"%H:%M"}
<abbr class="dtstart" title="{$item.hcstart}">{$item.start|date_format:"%H:%M"}</abbr></p>
{else}
{* Obecná událost *}
od <abbr class="dtstart" title="{$item.hcstart}">{$item.start|date_format:"%H:%M"}</abbr> do 
<abbr class="dtend" title="{$item.hcend}">{$item.end|date_format:"%H:%M"}</abbr></p>
{/if}
{else} 
<abbr class="dtstart" title="{$item.hcstart}">{$item.start|date_format:"%d.%m.%Y %H:%M"}</abbr> 
do 
<abbr class="dtend" title="{$item.hcend}">{$item.end|date_format:"%d.%m. %Y %H:%M"}</abbr></p>
{/if}
<div class="summary">{$item.long}</div>
</dd>
</div>
{/foreach}
</dl>
Pokud najdete nějakou chybu, nenechte si prosím svůj objev jen pro sebe.
Last edited by Milhaus on Thu Jun 26, 2008 12:18 am, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”