Návrhy oprav českých překladů Topic is solved

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
Milhaus

Návrhy oprav českých překladů

Post by Milhaus »

Při pročítání české verze stránek jsem narazil na několik formulací, které mi nepřipadají nejšťastnější. Pokusil jsem se navrhnout několik změn:

Místo:

"CMS Made Simple nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak vytvořit a následně spravovat Vaše webové stránky. Můžete si udělat stránky jak pro svoji rodinu, tak i pro mezinárodní společnost."

navrhuju

"CMS Made Simple nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak vytvořit a následně spravovat Vaše rodinné webové stránky, nebo prezentaci mezinárodní společnosti." Pokud se Vám tato úprava nelíbí, doporučuju lespoň nahradit "udělat" slovem "vytvořit".

Místo:

"Vytvořit si stránky s CMS Made Simple je prostě jednoduché. Pro ty, kteří chtějí komplexnější CMS systém, tak máme i spoustu addonů ke stažení. Okolo CMSMS komunity se utvořila výborná komunita, která se snaží pomáhat. Žádná otázka není tak hloupá, abyste se nemohli zeptat."

navrhuji

"Tvorba stránek je s CMS Made Simple snadná, a to i v případě, že nemáte žádné předchozí zkušenosti. Pokud Vaše potřeby přerostou možnosti základního systému, můžete využít mnoha dostupných rozšíření. Lidé, kteří používají tento redakční systém tvoří výbornou komunitu a navzájem si pomáhají prostřednictvím těchto stránek. Rádi pomůžeme i Vám. Žádná otázka není natolik hloupá, abyste ji nemohli položit."

Budu rád za jakékoliv komentáře. Těším se na úspěšnou spolupráci na českém fóru,

Milhaus
Last edited by Milhaus on Fri Apr 25, 2008 11:25 pm, edited 1 time in total.
kino

Re: Návrhy oprav českých překladů

Post by kino »

dnes jsem se vrátil z nemocnice, tak jsem to hned opravil... plus jsem hned předělal zkušenosti uživatelů, aby i na úvodní stránce to bylo česky. časem snad přidám i google analytics. Ale to jindy. Mám ještě odpočívat...
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”