Apklausa [poll]

Lietuviškas CMS Made Simple forumas

Moderator: Augustas

tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

Nu va pastebėjau dar vieną dalyką: pralaukiau 40min viskas gerai buvo ir po refreso, bet uždarius explorerio langą ir paleidus iš naujo, vėl leidžia balsuoti, prisijungus.
Peciura

Re: Apklausa [poll]

Post by Peciura »

Perskaityk temos pradžioje, kaip galima prailginti sesiją.
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

Peciura wrote: Perskaityk temos pradžioje, kaip galima prailginti sesiją.
tai kad jau taip padariau, bet nepadeda man :(. Veikia tik, kol neuždarai narsyklę.
Peciura

Re: Apklausa [poll]

Post by Peciura »

Pasakyk konkrečiau, ką padarei. Aš nedaug ką bendro turiu su serveriai.lt, bet jei mane susirastum irc://irc.freenode.net/#cms galėtume paeksperimentuoti.
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

Peciura wrote: Pasakyk konkrečiau, ką padarei. Aš nedaug ką bendro turiu su serveriai.lt, bet jei mane susirastum irc://irc.freenode.net/#cms galėtume paeksperimentuoti.
Šitas eilutes

Code: Select all

<?php
...
ini_set('session.use_cookies', 1);
ini_set('session.gc_maxlifetime',2592000);
ini_set('session.gc_probability',1);
ini_set('session.gc_divisor',1); 
?>

įrašiau į /includes.php failą. Servelio liesti negaliu :(. Čia ne mano. Išskirė man vyras vietos žaidimams, o jau konfiguruoti negaliu.
Peciura

Re: Apklausa [poll]

Post by Peciura »

Tokiu atveju manau, kad trukdo pakankamia griežta vartotojo teisių ribojomo politika.
Prisiminiau, kur galiu pabandyti su serveriai.lt ir pabalsavau su IE8 ir po 3,5 h man buvo pateikti rezultatai, o ne balsavimo forma.
... Išskirė man vyras vietos žaidimams,...
Bet juk tu turi blatą ... :)

Reik pagalvot, gal išeitų sessijos id iš saugoti į cookie ir kaskart atstatinėti sesiojos vertę ?..
UDT

Code: Select all

If (!empty($_COOKIE['poll_session_id'])){
   session_id($_COOKIE['poll_session_id']);
}
else{
   setcookie('poll_session_id', session_id(), 2592000);
}
Įdėk šitą UDT į rezultatų templeitą ir puslapio templeito patį viršų ir bus matyt, ar kas nors gausis.
Last edited by Peciura on Tue Apr 13, 2010 2:24 pm, edited 1 time in total.
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

Peciura wrote: Tokiu atveju manau, kad trukdo pakankamia griežta vartotojo teisių ribojomo politika.
Prisiminiau, kur galiu pabandyti su serveriai.lt ir pabalsavau su IE8 ir po 3,5 h man buvo pateikti rezultatai, o ne balsavimo forma.
Man kol neuždarau naršyklę irgi veikia ilgai, kelias valandas tai tikrai yra veikę, ilgiau neišlaukiu tiesiog. Net "taba" gali uždaryti, atidaryti nauja ir veiks viskas, t.y. rodis rezultatus. Bet jei uždarau explorely, tai paleidus iš naujo, prisilogini ir vėl leidžia balsoti.
Betestuodama dar radau vieną "Bugą", jei išjungi explorery neatsijungus, tai iškart paleidus rašo kad negali prisijungti, nes jau esi prisijungęs  ???
Peciura wrote: Reik pagalvot, gal išeitų sessijos id iš saugoti į cookie ir kaskart atstatinėti sesiojos vertę ?..
UDT

Code: Select all

If (!empty($_COOKIE['poll_session_id'])){
   session_id($_COOKIE['poll_session_id']);
}
else{
   setcookie('poll_session_id', session_id(), 2592000);
}
Įdėk šitą UDT į rezultatų templeitą ir puslapio templeito patį viršų ir bus matyt, ar kas nors gausis.
Į pagrindinį templeitą neleidžia dėti, t.y., puslapys tada išsikreipia  ir errorus meto.
Įdėjus tik į rezultatų templeitą, nepadėjo.
vilkis

Re: Apklausa [poll]

Post by vilkis »

tany wrote: Betestuodama dar radau vieną "Bugą", jei išjungi explorery neatsijungus, tai iškart paleidus rašo kad negali prisijungti, nes jau esi prisijungęs  ???
Tai ne bugas - FEU nustatymuose ('Preferences' kortelė) tokiam atvejui reikia uždėti varnelę ties 'Allow users to login more than once:'

vilkis
vilkis

Re: Apklausa [poll]

Post by vilkis »

tany wrote: Į pagrindinį templeitą neleidžia dėti, t.y., puslapys tada išsikreipia  ir errorus meto.
Įdėjus tik į rezultatų templeitą, nepadėjo.
Aš pabandžiau sukurti UDT -pavadinau testascookie ir įdėjau į jį Peiuros kodą. Tada į pagrindinio šablono patį viršų įdėjau tagą {testascookie} ir jokių klaidų man nemeta. O kokias klaidas tau rodo?

vilkis
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

vilkis wrote: Aš pabandžiau sukurti UDT -pavadinau testascookie ir įdėjau į jį Peiuros kodą. Tada į pagrindinio šablono patį viršų įdėjau tagą {testascookie} ir jokių klaidų man nemeta. O kokias klaidas tau rodo?

vilkis
http://www.monte200.lt/petrasiunai2/index.php?page=klaida&hl=lt_LT
gal įskaitysi, nes ant greičio nemoku pav čia idėti. Jaučiu reikia koki adresa tarp "[img]http://""[/img]" rašyti?
Peciura

Re: Apklausa [poll]

Post by Peciura »

Panašu, kad UDT codą įkėlei tiesiai į templeitą.
Trumpai tariant UDT yra tavo sukurtas tagas su norimu php kodu (be'').
http://wiki.cmsmadesimple.org/index.php ... fined_Tags
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

Peciura wrote: Panašu, kad UDT codą įkėlei tiesiai į templeitą.
Trumpai tariant UDT yra tavo sukurtas tagas su norimu php kodu (be'').
http://wiki.cmsmadesimple.org/index.php ... fined_Tags
Jo aisku :). Aš net neisivaizduoju kas tas UDT yra ir kaip ji sukurti. Teks rytoj aiškintis. Tik su anglu man sunkoka, nu bet gal kaip nors.
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

Nu ka padariau UDT. Visai nesunku pasirodo... Bet man nepadėjo  :'(
tany

Re: Apklausa [poll]

Post by tany »

o kas čia per nustatymai?

"Use cookies to keep logins alive:

Attempt to keep logins alive by the use of a cookie (the cookie is reset on activity in the website)"

"Use cookies to remember login details:

Note: This uses the mcrypt functions for encryption purposes, and they could not be detected on your install. Please contact your server administrator."


gal jie man kaip nors padėtų  ???
Peciura

Re: Apklausa [poll]

Post by Peciura »

Čia FEU nustatymai, jie nedaug ką bendra turi su Polls moduliu.
Vakare susikursiu aplinką su trumpa sesija ir pasibandysius su cookies
Post Reply

Return to “Lithuanian - Lietuviškai”