Susipažinkime Topic is solved

Lietuviškas CMS Made Simple forumas

Moderator: Augustas

cargan

Re: Susipažinkime

Post by cargan »

sveiki, esu Linas php programuotojas. si CMS uztikau netiketai, taciau del admin paprastumo greiciausiai ja naudosiuos. papildomus modulius galima ir paciam pasirasyti, o daugeliui vidutinisku svetainiu uztenka keletos moduliu, tad nereikia mums lektuvo kad is vilniaus i trakus nuvaziuot :))). sekmes, pasivaidensiu cia daug dazniau.
User avatar
Augustas
Forum Members
Forum Members
Posts: 241
Joined: Wed Oct 17, 2007 6:09 pm
Location: the world

Re: Susipažinkime

Post by Augustas »

Esu Augustas - labiau keliautojas nei programuotojas, tačiau praėjusį rudenį reikėjo radikaliai pakeisti vieną finansinių paslaugų tinklapį į kažką normalesnio, tai suviliojo mane CMSMS. Kadangi puslapis kiek didokas ir su ivairiom detalėm, reikėjo pasikrušti, bet CMSMS tikrai negaliu skųstis. Bekeliaujant karts nuo karto tenka kokį kitą naują www puslapiuką paruošti, tai neabejotinai naudosiu CMSMS. Po kokios savaitės turbūt kursiu tinklapį vienai Čilės kelionių agentūrai, tad tikiuosi ilgai neužtruksiu su aiškinimais kaip šiuo CMSu naudotis.
Linkėjimai iš Peru-Čilės pasienio.
http://FollowTheRoad.com/ - living on the road...
http://www.kligys.com/ - asmeninis blog'as...
vilkis

Re: Susipažinkime

Post by vilkis »

Sveiki, esu programuotojas-mėgėjas. CMSMS pradėjau naudoti prieš metus. Bandau pasirašyti/prisitaikyti sau reikalingus modulius, tik deja negaliu dar jų pateikti visuomenei, nes programuoju ne pagal taisykles. Po truputį bandau dalyvauti CMSMS forume padėdamas išspręsti problemas, iškilusias kitiems CMSMS naudotojams.
vilkis

Re: Susipažinkime

Post by vilkis »

Geras dalykas traukia.  :)
audrius_evsg
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: Wed Apr 30, 2008 5:18 am

Re: Susipažinkime

Post by audrius_evsg »

Sveiki kolegos... ;)

Bandysiu as ir isirasyti i jusu gretas...
Esu tiek dizaineris tiek programuotojas... Su CMS dirbu jau gan seniai, bet neperseniai pradejau naudot CMS MS... visai patiko...
Tadziokaz
New Member
New Member
Posts: 7
Joined: Mon Apr 13, 2009 7:28 pm

Re: Susipažinkime

Post by Tadziokaz »

Esu tadas, su cmsms dirbu neperseniausiai, tiesiog bandau nauja dalyka, esu dar jaunas ir kvailas ant puslapiu programavimo. :D
buvo
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: Sun Dec 06, 2009 8:03 pm

Re: Susipažinkime

Post by buvo »

Sveiki.

Valdas.

Veik metus ieškojau sau tinkamo CMS, kol užtikau CMSMS. Galima sakyt nuostabu, būtent to, ko dažniausiai reikia. Pora saitukų su juo padariau draugams ir giminėms, didesniems mokamiems saitams naudojau iPyramid.

Fain, kad yra lietuviška bendruomenė, ir dar tokia draugiška.
mundas
New Member
New Member
Posts: 8
Joined: Mon Mar 02, 2009 6:59 pm

Re: Susipažinkime

Post by mundas »

Sveiki, esu Mindaugas. Su CMS MS dirbu jau gerus kelis metus ir priekaištų jokių neturiu. BEST CMS :)
Raimis
Forum Members
Forum Members
Posts: 66
Joined: Tue Jan 05, 2010 9:18 pm
Location: Lithuania

Re: Susipažinkime

Post by Raimis »

Sveiki visi šiuo paros metu. Esu Raimis. Su CMSMS susipažinau prieš kelis mėnesius. Patiko lengvas, paprastas valdymas, be to ši sistema nesunkiai "apsirengia" norimu dizainu. Pagrindinius dalykus pavyko išsiaiškinti pačiam, bet kuo toliau į mišką - tuo daugiau malkų. Todėl noriu pasidalinti bent tais dalykais, kuriuos jau suprantu, ir išklausyti dalyvių su didesne patirtimi šioje srityje. Iki susirašymų :)
Geriau padaryti ir pamiršti, nei pamiršti padaryti.
http://www.infoadmin.lt/ , http://www.autoakimirka.lt/
DjD
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: Wed Jan 06, 2010 8:00 pm

Re: Susipažinkime

Post by DjD »

Sveiki as Dovydas man 14 metu tinklapiu kurimu duomiausi ketvirtus metus. Sia TVS susidomejau siandien.
vilkis

Re: Susipažinkime

Post by vilkis »

Raimi, Dovydai,
sveiki įsijungę į CMSMS naudotojų gretas.
vilkis
dragon
New Member
New Member
Posts: 5
Joined: Tue Jan 19, 2010 11:12 am

Re: Susipažinkime

Post by dragon »

Saliut, esu žalias programavime.... bandau šį CMS bet laiko mažai turiu mokytis :) su WP kažkaip sklandžiau sekėsi...
turiu sugeneruotą šabloną Artisteer pagalba, bet kaip jį prisabačinti nežianu...
Kas Vilniuje galėtų pagelbėti ar pakonsultuoti ?
tany

Re: Susipažinkime

Post by tany »

Sveiki, aš jau kelios savaites nagrinėju CMS.  Šiaip nesu programerė, tik tiek kiek iš bendro išsilavinimo(esu matematikė). Taigi iškilus kokiai problemai, atsakymo tikiuosi rasti čia :).
vilkis

Re: Susipažinkime

Post by vilkis »

Labas,
sveika prisijungusi.
vilkis
Marijus

Re: Susipažinkime

Post by Marijus »

Sveiki

Su CMS draugauju kelis mėnesius ir kol kas viska rasdavau forume  :) bet kuo toliau tuo daugiau norisi ir iškyla klaustuku, tad manau teks čia pasikonsultuoti :)
Post Reply

Return to “Lithuanian - Lietuviškai”