FTP jakie ustawienia?

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Locked
l2c
Forum Members
Forum Members
Posts: 11
Joined: Tue Jul 29, 2014 9:38 pm

FTP jakie ustawienia?

Post by l2c »

Witam, nie wiem dokładnie co dokładnie wpisać w kliencie ftp jak total commander, nigdy na tej stronie nie logowałem się tak żeby dstać się do plików, jedynie już do panelu admina z loginu cmsadmin... ale używając tego samego loginu i hasła nie łączy się z serwerem ftp... Ktoś wie jak można się podłączyć? lub jak powinny przykładowo wyglądać host name itp?

Pozdrawiam
reav
sayz
Forum Members
Forum Members
Posts: 26
Joined: Sun Feb 28, 2010 1:33 pm

Re: FTP jakie ustawienia?

Post by sayz »

Dane do zalogowania się na serwer ftp nie mają nic wspólnego z cms made simple. Jeśli nie znasz danych do serwera ftp (a powinieneś je mieć skoro udało ci się wgrać i zainstalować cmsms). możesz dostać się do plików przez cmsms (zakładka treść -> Zaawansowany menadżer plików) w ustawieniach zaznacz opcję "Zaawansowane Zarządzanie Plikami" i masz dostęp praktycznie do całego serwera. Oczywiście lepszym rozwiązaniem byłoby dostać się do ftp przez total comandera.
l2c
Forum Members
Forum Members
Posts: 11
Joined: Tue Jul 29, 2014 9:38 pm

Re: FTP jakie ustawienia?

Post by l2c »

sayz wrote:Dane do zalogowania się na serwer ftp nie mają nic wspólnego z cms made simple. Jeśli nie znasz danych do serwera ftp (a powinieneś je mieć skoro udało ci się wgrać i zainstalować cmsms). możesz dostać się do plików przez cmsms (zakładka treść -> Zaawansowany menadżer plików) w ustawieniach zaznacz opcję "Zaawansowane Zarządzanie Plikami" i masz dostęp praktycznie do całego serwera. Oczywiście lepszym rozwiązaniem byłoby dostać się do ftp przez total comandera.
Dzięki, myślałem, że cmsms udostepnia przestrzeń na pliki strony a dowiedziałem się, że server jest na nazwa.pl .Niestety poprzez zakładkę w panelu admina nie mogłem podejrzeć plików wtedy bo strona nie ładowała się przez bład pewnego modułu, gdy otrzymałem passy do ftpa wtedy udało mi się naprawić ten problem.
Locked

Return to “Polish - Polski”