Problem z Blogs Made Simple

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Post Reply
Ruda
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: Fri Sep 12, 2008 7:01 am

Problem z Blogs Made Simple

Post by Ruda »

Witam...

Może ktoś mi pomoże bo nie mam pomysłu już. Mam stronę postawioną na CMS Made Simple z wgranym modułem bloga - Blogs Made Simple. 21.03 dodawałam notkę i wszystko było ok. 24.03 próbowałam dodać kolejną notkę i pojawił się problem. Nie wchodzi żadne formatowanie tekstu, nagłówek notki zrobiony jako "Nagłówek 1" jest ok, natomiast próba powiększenia czcionki do 12 pt kończy się fiaskiem. Po dodaniu notki blog szaleje, zmienia HTML-a i robi się syf.

Tak wygląda notka przed dodaniem:

Code: Select all

<h1>24/03/2011 - Text</h1>
<span style="font-size: small;">tekstteksttekst.</span>
A tak ta sama notka po dodaniu i wejściu znowu w edycję:

Code: Select all

<h1>24/03/2011 - Text</h1>
<span style="\">tekstteksttekst.</span>
Podobnie nie mogę wstawić zdjęcia, ponieważ zdjęcie również zamienia na ciągi \\\.

Nie było grzebane nic we wnętrznościach bloga, były robione zmiany na stronie natomiast nic, co w jakikolwiek sposób mogłoby mieć wpływ na bloga (dodawanie stron itp).

Byłabym bardzo wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź, bo szkoda mi lat poświęconych na doskonalenie strony, a blog jest mi na niej niezbędny gdyż tam umieszczam wszelkie newsy.
sukos90
Forum Members
Forum Members
Posts: 10
Joined: Mon Dec 27, 2010 12:05 am

Re: Problem z Blogs Made Simple

Post by sukos90 »

Hey
spróbuj użyć tego

Code: Select all

<small>text text</small>
Jeśli bedzie to samo, to musiało cos w plikach cms'a pójść, reinstalacja badz aktualizacja powinna to naprawic

Ps.
używasz edytora tekstu "TinyMCE"? jesli nie on powinien rozwiązać ten problem...

W razie co mozesz napisac na gg 11169368
zajrze do Twojego cms'a i postaram sie jakoś pomóc
pozdrawiam
Ruda
New Member
New Member
Posts: 6
Joined: Fri Sep 12, 2008 7:01 am

Re: Problem z Blogs Made Simple

Post by Ruda »

Na razie próbujemy zaktualizować cms-a... zobaczymy czy coś da.
Post Reply

Return to “Polish - Polski”