Page 1 of 1

Najnowsza wersja CMS MS i kilka języków

Posted: Thu Mar 24, 2011 2:57 pm
by pomier
Witam wszystkich, mam taki problem zbudowałem stronkę na najnowszej wersji cms ms i kobitka chce kilka języków. W starej wersji 1.6 była możliwość włączyć obsługę języków a w nowej tego nie ma.Czy może ktoś to sobie jakoś rozwiązał i podzieli się wiedzą?

Pozdrawiam

Re: Najnowsza wersja CMS MS i kilka języków

Posted: Tue Mar 29, 2011 8:56 am
by Marek
pomier wrote:Witam wszystkich, mam taki problem zbudowałem stronkę na najnowszej wersji cms ms i kobitka chce kilka języków...

Czy chodzi ci o to, by panel administracyjny był w różnych językach czy też treść strony?

Jeżeli treść strony, to robisz to według porad zawartych na forum, jeżeli panel administracyjny, to logujesz się nazwą użytkownika i menu: Moje preferencje => Preferencje użytkownika ustawiasz język dla określonego Usera. Oczywiście instalujesz wersję full.

Re: Najnowsza wersja CMS MS i kilka języków

Posted: Wed Mar 30, 2011 8:07 am
by pomier
Witam, tak chodzi o stronę nie o panel. Znalazłem na forum jedno rozwiązanie robienie kilka menu i odpowiednie wyświetlanie w szablonach kolejności tych menu a czy jest coś innego jeszcze?

Muszę zbudować stronkę z językami a dokładniej 6 języków. Dodatkowe pytanie czy może ktoś wie jak się zachowa moduł katalog z tyloma językami? Czy trzeba będzie wprowadzać 6 tych samych produktów dla każdego języka osobno?

Pozdrawiam.

Re: Najnowsza wersja CMS MS i kilka języków

Posted: Thu Mar 31, 2011 6:05 pm
by _luki
A testowałeś moduł Babel?