Biała strona

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Post Reply
wolny
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: Thu Nov 11, 2010 7:09 pm

Biała strona

Post by wolny »

Witam, mam taki problem
strona na localhost działa prawidłowo,
po przesłaniu na serwer zmianie uprawień katalogów oraz pliku config.php (baza danych zaimportowana)
pojawia się biała strona, nie mogę sobie z tym problemem poradzić


proszę o szybką pomoc
dzięki
Last edited by wolny on Mon Feb 14, 2011 11:04 pm, edited 1 time in total.
mktskk
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Sat Jan 15, 2011 3:00 am
Location: Poland

Re: Biała strona

Post by mktskk »

Trochę mało danych, a powodów może być wiele. Np. jakiej wersji cmsms dotyczy pytanie? Ale spróbuję, może uda mi się naprowadzić Cię na rozwiązanie. Czy przed przeniesieniem / przekopiowaniem plików na serwer wyczyściłeś cache? Sprawdź jeszcze raz uprawnienia do katalogu tmp i podkatalogów. Może jakaś literówka w config.php? Zakładam, że baza się prawidłowo zaimportowała i kodowanie znaków też jest prawidłowe (choć to akurat grozi raczej krzakami niż pustą stroną, ale... czasami błąd może być tam, gdzie się go najmniej spodziewamy).
Możesz również spróbować wyeksportować swoją stroną korzystając z modułu http://dev.cmsmadesimple.org/projects/sitepusher
PS. Jak transferowałeś pliki - wszystkie w trybie binarnym czy z odpowiednim trybem dla poszczególnych plików?
wolny
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: Thu Nov 11, 2010 7:09 pm

Re: Biała strona

Post by wolny »

biała strona była wynikiem zbyt starej wersji php, poprosiłem usługodawcę o zmianę i dało rezultat

teraz mam kolejny problem
wszystkie dane w config.php są wprowadzone poprawnie
wyskakuje taki o to komuniakt

Error: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 (2013)
mktskk
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Sat Jan 15, 2011 3:00 am
Location: Poland

Re: Biała strona

Post by mktskk »

Zresetuj hasło do bazy w swoim panelu administracyjnym do konta na takie samo jak miałeś. Nie pytaj mnie dlaczego, jak chcesz zgłębić temat odsyłam do googla. Jeżeli to nie pomoże, to może oznaczać błąd z bindowaniem adresu, więc zgłoś to do swojego usługodawcy.
Post Reply

Return to “Polish - Polski”