CGFeedback nie wyświetla komentarzy w module News

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Post Reply
User avatar
Erhaoen
Forum Members
Forum Members
Posts: 19
Joined: Tue Oct 19, 2010 5:32 pm

CGFeedback nie wyświetla komentarzy w module News

Post by Erhaoen »

Próbuję zmusić do działania system komentarzy CGFeedback w module 'Aktualności'. Chcę żeby można było komentować każdy wpis oddzielnie, dlatego dodałem do Szablonu Szczegółowego:

Code: Select all

{CGFeedback key1="News" key2=$entry->id action='summary'}
{CGFeedback key1="News" key2=$entry->id}
Po wysłaniu komentarza widzę go w admin panelu w oczekujących i mogę go opublikować, ale niestety komentarze nie wyświetlają się. Próbowałem dodać showall="0", dzięki czemu komentarz powinien się opublikować od razu, ale również bez rezultatu. Robię wszystko zgodnie z dokumentacją i nie mogę znaleźć logicznego błędu już od wielu godzin. W końcu się poddałem i spróbowałem modułu "Komentarze", ale ten, mimo że zadziałał od razu, jest niestety tragiczny, walczę więc dalej. Przywróciłem standardowe szablony modułu, bo podejrzewałem że usuwając możliwość oceniania wyciąłem za dużo, ale to również nie pomogło.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym CGFeedback? Przeszukałem całe forum i nie widzę, żeby ten moduł komuś sprawiał problemy. Gdzie i jak powinienem szukać przyczyny? Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.

Mój CMS:

1.9.2 Tevairoa

jQuery 1.1.2, JQueryTools 1.0.10, Gallery 1.4.3, SimpleGoogleMap 1.1, SEOTools 1.2, Statistics 1.1.0, FormBuilder 0.6.4, FormBrowser 0.3.2, Showtime 2.0.2, CGFeedback 1.2.1
User avatar
Erhaoen
Forum Members
Forum Members
Posts: 19
Joined: Tue Oct 19, 2010 5:32 pm

Re: CGFeedback nie wyświetla komentarzy w module News

Post by Erhaoen »

Wgrałem raz jeszcze oryginalne pliki modułu, przywróciłem domyślne szablony, wyczyściłem cache... DZIAŁA :) Niestety już się nie dowiem gdzie popełniłem błąd, w każdym razie polecam ten moduł, zarówno do komentarzy jak również do n.p. oceniania zdjęć.
Post Reply

Return to “Polish - Polski”