znacznik <title> Topic is solved

Pomoc po polsku dla CMS Made Simple
Post Reply
em

znacznik <title>

Post by em »

Witajcie,
mam spory problem...
jak zrobić, żeby stringiem {title} lub jakimś innym pobrać wartość pola "--Add Me - titleattribute --:" w opcjach strony?
(w pliku językowym pozycja:$lang['admin']['titleattribute'] )
Teraz znacznik ten tworzony jest z "tytułu strony", który jest pierwszą pozycją w edycji strony.
Wyświetla się on również w panelu adm. i tu mam właśnie problem, bo nie chce, tak długich tytułów (jakie robie ;)) wyświetlać...
już mi ręce opadają, dlatego dziękuje z góry za pomoc....
pozdr....
m.
numer9

Re: znacznik <title>

Post by numer9 »

Hej,
nie do końca jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem pytanie :) ale podejmę się pewnych wyjaśnień ;)

Ale jeśli chodzi Ci o edycję szablonu i mniej-więcej ten fragment domyślnego szablonu, w meta tagach:

Code: Select all

<title>{title}</title>
to podmiana tego fragmentu może być taka:

* znasz się na kodzie PHP: podmieniasz plik plugins/function.title.php - tam się znajduje kod odpowiadający za ten tag

* podmieniasz tag na jakiś inny. Ich listę masz w panelu administratora, Extensions->Tags. Tam między innymi jest taka pozycja:

Code: Select all

{menu_text}
albo

Code: Select all

{metadata}
. W opcji "help" wyjaśnione jest dokładnie, z których pól pobierają dane te tagi. Może to już wystarczy? ps - mówię o domyślnej instalce wersji 0.13


Mam nadzieję, że pomogłem (jak to problem jeszcze aktualny albo komuś w przyszłości) ;)
Last edited by numer9 on Sun Aug 27, 2006 5:47 pm, edited 1 time in total.
Post Reply

Return to “Polish - Polski”