Modules - chmod 777

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
marush
Forum Members
Forum Members
Posts: 15
Joined: Fri Jul 30, 2010 11:53 am

Modules - chmod 777

Post by marush »

Dobry, den porad mi hlasi v zalozce nove moduly, ze nemam nastaveny adresar na zapisovatelny a tak nejde zadny novy modul instalovat. Jsem si vsak jisty, ze to nstavene mam na FTP.
Muzete nejak poradit prosim?
Diky moc.
Greenie
New Member
New Member
Posts: 4
Joined: Sun Aug 01, 2010 4:49 pm

Re: Modules - chmod 777

Post by Greenie »

Jaký program používáš na FTP ?
zmija832
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Wed Jan 06, 2010 12:51 pm

Re: Modules - chmod 777

Post by zmija832 »

Zdravím, nevím co jsem zase a opět udělal špatně, ale chci si doinstalovat modul přes správce modulů a ejhle, hláška : VAROVÁNÍ: Nedostatečná přístupová práva k adresáři pro instalaci modulů. Můžete mít také problémy s PHP Safe módem. Ujistěte se prosím, že safe mód je vypnutý a že máte dostatečná práva. a u modulů je zobrazeno " Nelze stáhnout". A instalace přes Xml import taky hlásí : Do adresáře modulů nelze zapisovat, pokud byste rádi instalovali moduly pomocí XML souborů, musíte tomuto adresáři nastavit plná čtení/zápis/spouštění práva (chmod 777). Toto může být ovlivněno také safe mode. Chmod složky modules mám nastavený 777.
zmija832
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Wed Jan 06, 2010 12:51 pm

Re: Modules - chmod 777

Post by zmija832 »

zmija832 wrote:Zdravím, nevím co jsem zase a opět udělal špatně, ale chci si doinstalovat modul přes správce modulů a ejhle, hláška : VAROVÁNÍ: Nedostatečná přístupová práva k adresáři pro instalaci modulů. Můžete mít také problémy s PHP Safe módem. Ujistěte se prosím, že safe mód je vypnutý a že máte dostatečná práva. a u modulů je zobrazeno " Nelze stáhnout". A instalace přes Xml import taky hlásí : Do adresáře modulů nelze zapisovat, pokud byste rádi instalovali moduly pomocí XML souborů, musíte tomuto adresáři nastavit plná čtení/zápis/spouštění práva (chmod 777). Toto může být ovlivněno také safe mode. Chmod složky modules mám nastavený 777.
už je to ok, špatná cesta k uploads v config.php O0
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”