Upgrade z 1.3.1

Česká/Slovenská podpora pro CMS Made Simple
Post Reply
miloshavlicek
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: Tue Dec 14, 2010 8:17 am

Upgrade z 1.3.1

Post by miloshavlicek »

Zdravím!
Mám nainstalován zastaralý CMS Made Simple 1.3.1. Je možné provést upgrade na 1.9.2? (Omlouvám se, téma jsem jinde nenašel.)
Předem děkuji.
kuzmany
Power Poster
Power Poster
Posts: 448
Joined: Tue Oct 10, 2006 5:00 pm
Location: Bratislava

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by kuzmany »

Treba si stiahnut a nakopirovat poslednu verziu: http://dev.cmsmadesimple.org/projects/cmsmadesimple

A spustit domena.tld/install/upgrade.php

Daj prosim aj potom report, ci to zbehlo a ako. Je to celkom velky vyvojovy skok.
Yes, it's me: MleCMS, MleDomains, ModuleGenerator, URLWatchdog, Youtuber, Extended Content Blocks, Extended Tools, Analytics etc.
kino

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by kino »

rekl bych, ze by to melo byt ok, z 1.2.4 (nebo co jsem to mel za verzi) me to slo na 1.7...
kuzmany
Power Poster
Power Poster
Posts: 448
Joined: Tue Oct 10, 2006 5:00 pm
Location: Bratislava

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by kuzmany »

kino wrote: rekl bych, ze by to melo byt ok, z 1.2.4 (nebo co jsem to mel za verzi) me to slo na 1.7...
Ja som tiez mal s upgrade len dobre skusenosti. Ked vidim ako pri Wordpress maju problemy s upgradeom pri desatinkovych verziach, tak zasnem :) 
Yes, it's me: MleCMS, MleDomains, ModuleGenerator, URLWatchdog, Youtuber, Extended Content Blocks, Extended Tools, Analytics etc.
miloshavlicek
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: Tue Dec 14, 2010 8:17 am

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by miloshavlicek »

Nahrál jsem soubory na server a install/upgrade.php mi ukazuje jen bílou stránku (bez kódu).
Cody

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by Cody »

miloshavlicek wrote:Nahrál jsem soubory na server a install/upgrade.php mi ukazuje jen bílou stránku (bez kódu).
Máš zapnuté Php 5?
miloshavlicek
New Member
New Member
Posts: 3
Joined: Tue Dec 14, 2010 8:17 am

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by miloshavlicek »

Zjistil jsem, že na serveru je bohužel nainstalováno PHP 4.4.8. Upgradoval jsem tedy alespoň na verzi 1.6.9, bohužel zde při upgradu přestaly fungovat CSS styly. Řeším to dočasně směrováním stylů na stylesheet.php ze staré verze.
zmija832
Forum Members
Forum Members
Posts: 29
Joined: Wed Jan 06, 2010 12:51 pm

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by zmija832 »

Zdravím snažím se o upgrade z 1.8.1 na 1.9.2. už jsem provedl několik upgrade z jiných verzí bez problémů , jen u této mi to vyhazuje chyby:

Code: Select all

Notice: Modification of internal data is deprecated: myname in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php on line 46

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/index.php on line 254
a v administraci je to rozhozené s chybama :

Code: Select all

Notice: Modification of internal data is deprecated: myname in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php on line 46

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/page.functions.php on line 213

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/page.functions.php on line 214

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.admintheme.inc.php on line 188

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.admintheme.inc.php on line 191

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.admintheme.inc.php on line 194

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.admintheme.inc.php on line 195

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.admintheme.inc.php on line 198

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.cms_variables.php:46) in /disk_1/www/cz/itrinec/sulovsky/lib/classes/class.admintheme.inc.php on line 203
poradíte mi prosím co mám špatně ? Dííííííííííííííííky!
bunak
Forum Members
Forum Members
Posts: 75
Joined: Mon Sep 10, 2007 1:58 pm
Location: Pardubice

Re: Upgrade z 1.3.1

Post by bunak »

AHoj, stačí upgradovat CGExtensions a je po prolému. (http://forum.cmsmadesimple.org/viewtopi ... 13&t=50909) use google translator :)
Post Reply

Return to “Czech/Slovak - Česky/Slovensky”